סדנת צחוק לנשים

סדנת צחוק לנשים

למה צריך סדנת צחוק לנשים? סדנת צחוק לנשים זה דבר נפלא כי זה מעצים את כל הנשים ומחבר כל הנשים ונותן להם עוצמה ביטחון עצמי שמחת חיים אהבה והמון מוטיבציה להתמודד עם קשיי החיים. בסדנאות יוגה צחוק לנשים גם מרזים כ 700 קלוריות תוך כדי גיבוש  צחוק וכייף. אז עם אתן רוצות לעשות סדנאות צחוק ליום כייף או ערב כייף לנשים ומחפשות סדנה לגיבוש נשים אז סדנת צחוק לגיבוש נשים תתן לכן כל מה שאתן חולמות והרבה יותר מיצה צפו להפתעות.

“יופי של אישה – אין כוח גדול כמותו”, אונורה דה בלזאק.

מאפיינים נשיים כוללים בעיקר רגישות בין – אישית ויכולת אמפתית גבוהה, התבוננות הוליסטית על מערכת קשרים, עניין ברווחת הזולת, ותרנות ונכונות לסייע, נעימות, חמימות ועדינות. פרט לתכונות אישיות, מאפיינים מגדריים מתבטאים גם במראה החיצוני ובסגנון הלבוש.

סדנת צחוק להעצמת נשים

סדנת צחוק להעצמת נשים תתן לכן המון שמחה בערב נשים שהוא ערב מיוחד רק שלכן. ערב נשים הוא הזדמנות לעזוב את הכול ולנוח. מה תקבלו במהלך סדנת צחוק לערב נשים? בערב הזה תתחברו לעוצמה הנשית, בערב להעצמה נשים תחגגו ותצאו משוחררות מכל לחץ, מתח וטרדות היום יום. סדנה לערב גיבוש לנשים יוצרת גיבוש, משחררת, מקרבת וממלאת אתכן אהבה, שמחה, שלווה ו…. אתן מרזות כ – 700 קלוריות… כן צחוק מרזה ומה יותר טוב מאשר לרזות דרך כיף. בנוסף הסדנה מתאימה לכל מגזר ולכל גיל וכוללת סוגים שונים של סדנאות צחוק שונות שאני מתאים לפי בקשתכן.

נשים יקרות רוצות לחוות ערב גיבוש או סדנת צחוק לנשים

חייגו אלינו עכשיו
שלמה צחוק 050-8785705

יוגה צחוק לנשים

יוגה צחוק לנשים זו המתנה הכי טובה ומעצימה לנשים שעובדות כל כך קשה במשך היום יום גם בעבודה בסידור הבית וגידול הילדים , סדנת יוגה צחוק לנשים מתאימה לערב נשים, או כאשר אתן מחפשות גיבוש לערב נשים תתן לכן את היכולת להתחבר דרך הכוח הנשי לעצמכן ולקבל המון כלים להתמודד עם כל קשיי היום יום עם צחוק ועוצמה יחד עם כל החברות שלכן. כל התרגילים בסדנת צחוק לנשים מכוונים להעצים ולמלא אותכן בהמון מוטיבציה אהבה שמחה וכייף. 

להזמנת סדנת צחוק לנשים התקשרו עכשיו 0508785705