סדנת צחוק לנוער

סדנת צחוק לנוער

סדנת צחוק לנוער – יוגה צחוק לנוער שמעביר שלמה צחוק הן הפיתרון לכל הקשיים שיש לבני נוער. סדנת צחוק לנוער - סדנת יוגה צחוק היא מובנית ובה אני מראה לבני הנוער תרגילי צחוק שמחברים אותם לעצמם ומביאים אותם להיות במרכז שלהם. במרכז שלהם הם ימצאו אושר שמחה ואמון בעצמם בעוד שבדרך כלל הם מחפשים את השמחה והכייף בחוץ.

במהלך סדנאות צחוק לנוער כל נער ונערה הוא המרכז, וכאשר כל משתתף הוא במרכז ושווה לכל המשתתפים האחרים, הוא מרגיש חופשי להשתתף ולהביע את עצמו להשתחרר ולהיות חלק מהחברה. סדנת צחוק – סדנת יוגה צחוק לנוער שוברת את השגרה, את השחיקה ואת המתחים של גיל ההתבגרות, איך אני בחברה ההתמודדות עם מבחני הבגרות, הוצעת רישיון נהיגה.

סדנת צחוק לבני נוער

סדנת צחוק לבני לנוער מגבשת ומשחררת ועושה נפלאות , כל סדנאות צחוק לנוער שאני עושה יוצרות גיבוש מקרבת בין בני נוער, שוברת את החומות ומשפרת את התקשורת בין בני הנוער ומשפרת את הקשרים הבינאשיים: כל  בני הנוער שישתתפו במהלך סדנאות צחוק פוגשים זה את זו כשהזרועות פתוחות לרווחה ומורמות אל-על, עם "ראש פתוח". 
בני נוער שהשתתפו יחוו גיבוש בין כולם, התפרקות טובה של צחוק משחרר שנחווה במהלך סדנת צחוק – סדנת  יוגה צחוק  ואז ניתן לחזור לשולחן הלימודים וללמוד כהלכה. 
בני נוער יכולים לעשות סדנת צחוק בבית הספר למסיבת פתיחה, מסיבת סיום, בחגים, גם מסיבות הורים ונוער, הורים וילדים, ערב גיבוש המשפחה, יום המשפחה.

סדנאות צחוק לנוער

סדנאות צחוק לנוער בשיטת יוגה צחוק מגבשת, מפרגנת, מעצימה ובה בני נוער מתמלאים בהמון מוטיבציה ובאנרגיות חדשות וטובות של שמחה, יצירתיות ואהבה דבר שעוזר להם בחיי החברה בבית הספר משפר את הביטוי העצמי וצורת התקשורת שלהם ואז לא צריך לפרוק מתחים ולחצים באלימות או אלכוהול או כל מיני דברים שלילים.

במהלך סדנת צחוק לבני נוער, בני הנוער משתחררים מכל העכבות ותוך פרק זמן קצר הופכים לאנשים יותר חברותיים, יותר פתוחים, יותר תורמים לחברה ולקהילה.
אז אם אתם רוצים לעשות סדנה  לערב גיבוש לנוער זה הזמן. 

להזמנת סדנת צחוק התקשרו עכשיו 0508785705