סדנת צחוק להורים ונוער

סדנת צחוק להורים ונוער

למה לעשות סדנת צחוק להורים ונוער? במסגרת מסיבות גיבוש הורים ונוער סדנת צחוק היא מתנה נפלאה ויכולה להשתלב נהדר במסיבת פתיחת שנה ,מסיבת סוף שנה, מסיבה לכבוד יום המשפחה, חגים אירועים.
סדנאות צחוק בהן בני הנוער יקבלו העצמה שמחת חיים ביטחון עצמי ישתחררו מלחץ וחרדה מפני בחינות הבגרות בחינות להוצאת רשיון נהיגה. סדנת צחוק – סדנת יוגה צחוק תעלה את יכולת הביטוי שלהם שתשפר את המוטיבציה שלהם בלימודים ובהגשמת חלומותיהם בבית ספר, בצבא, בחיים.

סדנת צחוק לבני נוער

במהלך סדנת צחוק להורים ונוער כל אחד נמצא במרכז ודרך השתתפותו בסדנת יוגה צחוק הוא יכול למצוא את המרכז שלו וכשאדם מוצא את המרכז שלו אז הוא ירגיש נפלא ויצא לעולם עם המון עוצמה שמחה צחוק אהבה מוטיבציה מאוד גדולים לחיו במהלך הסדנה אנו נלמד תרגילי צחוק שיורידו את האלימות בקרב בני הנוער וילמדו אותם לכבד אחד את השני. סדנת צחוק – סדנת יוגה צחוק בין בני נוער להורים זוהי הזדמנות מיוחדת שבה באמת ניתן להיות נטו עם הילד לצחוק איתו ליהנות איתו להסתכל לו בעניים לפרגן אחד לשני.

בנוסף, אנו ההורים נלמד שיטות לתקשר כהורים ולהעביר מסר ולהשיג מה שאנו רוצים מהנוער דרך צחוק פרגון והעצמה  בסדנה צחוק של בני נוער והורים אומנם יהיה המון צחוק, אך ישנם כלים ודברים רבים מעבר לצחוק שתקבלו ושתוכלו להשתמש ביום יום.

להזמנת סדנה התקשרו 0508785705