סדנת צחוק בירושלים

סדנת צחוק בירושלים

 למה סדנת צחוק בירושלים? סדנת צחוק בירושלים תעזור לכל תושבי ירושלים להשתחרר מהלחץ והמתח היום יומי ולהחליף אותו בשמחה וצחוק. לכל העובדים הנמצאים בירושלים בחופש ממקום העבודה, החברה, הארגון. או אם הגעתם עם כל החברים או המשפחה לנופש בירושלים ואתם רוצים לעשות יום כיף לאנשים או וליצור ערב גיבוש עובדים כדי לשחרר את לחץ ומתח  מעבודה היום יומית ולשחרר את הלחץ והמתח שבין האנשים. תוכלו לתת להם הפתעה מיוחדת ומעצימה הפעלת צחוק, סדנת צחוק שהיא אירוע כייף ומשחרר ובו תיצרו ערב גיבוש מיוחד ובלתי נשכח מלא אהבה שמחה ופרגון.

יוגה צחוק בירושלים

יוגה צחוק בירושלים כי ירושלים היא בירת מדינת  ישראל, היא העיר הגדולה ביותר בישראל, והיתה במשך המון שנים מוקד למלחמות וסכסוכים ועכשיו הגיע הזמן להפוך את ירושלים למקום של שלום בין כולם וניתן לעשות זאת דרך סדנאות יוגה צחוק, כי סדנת צחוק – יוגה צחוק היא הדרך הקלה ביותר ליצירת תקשורת אהבה שמחה ולקרב בין כל האנשים. אז תנו לכם את המתנה המדהימה ותהינו מצחוק מתגלגל.

אני מנחה מקצועי  ועושה סדנאות צחוק עם משחקי חברה – סדנאות עם משחקי צחוק הכוללים ג’יבריש, מודעות – סדנאות פרגון והעצמה,סדנאות מדיטציה,הליכת מלאכים. אני עושה סדנה אקטיבית חוויתית מגבשת ומשחררת שמכניסה  מוטיבציה,התלהבות ושמחת חיים.

רוצים לצחוק? רוצים לעבור סדנת צחוק אמיתית? צרו קשר עכשיו !

שלמה צחוק  050-8785705