סדנת צחוק

סדנת צחוק

מה זה בכלל סדנת צחוק?

סדנת צחוק יוגה צחוק היא סדנת צחוק שגורמת לנו להתחבר מחדש לרפלקס הצחוק שקיים אצל כל אחד מאיתנו,
באמצעות תרגול פשוט של תרגילי צחוק.
סדנאות צחוק שאני מעביר יכולים לגרום גם לאנשים הכי פסימיסטים שאתם מכירים ולכאלו ששכחו לצחוק בגלל כל מני דברים שחוו במהלך החיים ושכחו בכלל מתי צחקו בפעם האחרונה למצוא מחדש את היכולת המופלאה הזו אשר באופן טבעי קיימת אצל כל אחד ואחת. סדנאות צחוק וסדנאות יוגה צחוק יאפשרו לכם להשתחרר מכל הלחצים והמתחים ולהמשיך את חיי היום יום שלכם עם המון מוטיבציה ומנקודת מבט אופטימית ושמחה.

מספר שאלות לגבי סדנת צחוק

האם עברתם שחרור וגיבוש על ידי סדנת צחוק?
מתי צחקת בפעם האחרונה במשך שעה?
אם הגעתם לפה אני מעריך שאתם מחפשים משהו מיוחד משהו שיצור הרבה כיף שחרור שמחה וגיבוש.
דמינו שאתם נמצאים בסדנת צחוק שבה אתם חווים המון שחרור אהבה שמחה צחוק חופש וכיף.
תחשבו לרגע מה יקרה במשפחה בזוגיות או במקום העבודה כאשר תעברו סדנת צחוק ותחוו את כל השחרור מהמתח והלחץ?
סדנת צחוק זו סדנה קצרה שבה תוך שעה מרגישים שינוי גדול מאוד בגלל שהסדנה היא מאוד אנרגטית ומקפיצה ובעזרת תרגילים וטכניקות מיוחדות שלמדתי במשך שנים שאני משתמש גורמים לשחרור גדול  של מתח ולחץ שנאגר במשך המון זמן.
התרגילים והתכנים בכל הסדנאות שאני עושה  יוצרים התלהבות והאנרגיה מאוד גבוה שגורמת לשינוי האווירה ושינוי ההתייחסות של האנשים אחד כלפי השני ושחרור המתח והלחץ שיש בן האנשים השחיקה שיש ומהעומס היום יומי שמצטבר.
אני תמיד מופתע מחדש מהתגובות השמחות והנלהבות של האנשים על סדנת צחוק – יוגה צחוק שאומרים לא האמנתי שבזמן כזה קצר אפשר לעשות שינוי כזה גדול.
ואני רואה את זה בכל מקום ועם כל סוגי האוכלוסייה שאני עובד, ואני עובד עם כל האנשים ומצבים קשים עם מורים ובבתי חולים עם צוותים רפואיים שעייפים ושחוקים ,
אנשים פגועי נפש ובעלי וצרכים מיוחדים, נוער בסיכון, הורים שכולים, קשישים ילדים ונוער וכן הסדנה עובדת לכולם.
אז תנו לכם ולאנשים שאתם נמצאים איתם סדנת צחוק כמתנה, זו תהיה מתנה יקרה מפז, זו  תהיה חוויה מרגשת שבה תרגישו שימחה וכיף שהרבה זמן לא חוויתם שבה תשמעו דברים שחיכיתם שנים לשמוע מהסובבים אתכם  שתראו את עצמכם ואחרים בצורה חיובית ואופטימית שלא ראיתם שנים סדנת צחוק  שפשוט תיזכרו ותדברו עליה המון זמן.
 סדנת צחוק – יוגה צחוק זו סדנה ששינתה לי ולאלפי אנשים את החיים.

אז זה הזמן לצחוק ולהשתחרר פנו אלינו ותהנו מצחוק בלתי פוסק של סדנת צחוק מעצימה . התקשרו עכשיו לשלמה צחוק והזמינו סדנת צחוק 0508785705