סדנאות צחוק

סדנאות צחוק

סדנאות צחוק – סדנאות יוגה צחוק הנם סדנאות של המון כיף פרגון והעצמה ומתאימות לכל אירוע ומסיבה שבה אתם רוצים משהו שישבור את השגרה ויפרוק את כל המתח הלחץ והעיפות המצטברים. כאשר אתם עושים סדנת צחוק אתם מכנסים אנרגיות טובות לכל המשתתפים שיכולים למוסס כל כעס דחיה וניתוק בין האנשים.
סדנאות צחוק הן סדנאות ייחודיות, מלאות אנרגיה, התלהבות ושמחת חיים. שלאחר שתעשו סדנאות יוגה צחוק תיראו שינוי גדול בהתנהגות בין חברי הקבוצה תראו יותר כבוד אחד לשני יותר הקשבה. 
סדנאות צחוק  יוצרות אווירת שמחה, מקרבות בין האנשים יוצרות גיבוש חברתי, מעלות את הביטחון העצמי, ויוצרות שיתוף פעולה והרבה מוטיבציה. בנוסף סדנאות צחוק מוציאות את היצירתיות שבנו וגורמות לנו לשחרור ומימוש עצמי.

סדנאות צחוק לגיבוש

סדנאות צחוק לגיבוש הן מתנה ייחודית ומושלמת לכל אירוע שבו אתם רוצים לגבש להוקיר ולהודות לאנשים שאתם אוהבים על זה שהם חלק מחייכם. למשל עובדים על עבודתם ומתאים כערב גיבוש והוקרה לעובדים, למנהלים למכרים ולחברים ולבני המשפחה אחים הורים בעל אישה. כשאני מדבר על הורים אז זו הזדמנות נהדרת לתת להם הנאה ושימחה מיוחדת שתשאיר אותם נרגשים מהחוויה והעובדה שיש להם הזדמנות דיי נדירה לראות את כל המשפחה יחד מגובשים ושמחים. הגיע הזמן לצחוק להשתחרר לאהוב ולפתוח את הלב לצחוק ולשמחה שכל כך חסרים בחיי היום יום שלנו. 

 

סדנאות צחוק גורמות לשחרור ממתחים

סדנאות צחוק משחררות אותנו ממתח העבודה השוחקת וממתח כללי בחיינו, לקבוצה יש אפקט גדול של שחרור וגיבוש במהלך הסדנה. סדנאות צחוק מיועדות לכל אחד החל מגיל 3 עד 120 שנה הסדנאות מותאמות לכל אירוע לפי בקשת הלקוח. סדנת צחוק מועברת על ידי שלמה צחוק, כאשר אתם מזמינים סדנת צחוק חשוב שתזמינו מנחה סדנאות מקצועי ובעל ניסיון רב. סדנאות צחוק כוללות חימום קל תרגילי צחוק משחררים ומעצימים ולבסוף הרפיה.

להזמנת סדנאות צחוק
התקשרו ל
שלמה  050-8785705