יום כיף

יום כיף

סדנת צחוק ליום כיף תעשה נפלאות ביחסים בין האנשים בעבודה במשפחה. מאיפה המילה כיף מילת הסלנג כייף מקורה בערבית. היא משמשת לתיאור פעילות או הרגשה של הנאה. מתי מרגישים כיף? מרגישים כיף כשנהנים, כשמתפרקים מה עושה לנו כיף? כל פעולה שיש איתה הנאה עושה לנו כיף. עבור אחד זו פעילות של “סתלבט” ועבור האחר – טיפוס על האוורסט. ולכן – כשיש ימי כיף ורוצים ליצור גיבוש, אין כמו שלמה צחוק שמעביר סדנת צחוק לימי כייף וימי גיבוש.

סדנת צחוק ליום כיף

למה סדנת צחוק בימי כיף? אם עושים סדנת צחוק ביום כייף אז צוחקים צחוק חווייתי ומשחרר, כשצוחקים ביחד זה דרך קלה להשתחרר להתגבש וזה עוזר ומשחרר את העובדים או הקבוצה ממתחים, לחצים וכעסים. ביום כיף לעובדים כל העובדים עושים משהו חדש וכך הם משתחררים מתגבשים, שמחים, אוהבים, מתקרבים האחד לשני, שוברים מחיצות. מייצרים שיתוף פעולה וחברים חדשים, ביטחון עצמי. וגם מרזים בסדנת צחוק “שורפים” כ- 700 קלוריות. ואם גם אתם רוצים ליהנות ולעשות יום כיף – או מתכננים ימי כייף כדי ליצור גיבוש עובדים, אז מאוד כדי לעשות משהו מיוחד ולהכניס יותר מוטיבציה בצוותים, להכניס אוירה טובה וליצור גיבוש מנהלים, ימי כייף יצרו גיבוש ואוירה נעימה יותר במקומות עבודה.

יוגה צחוק ליום כייף

יוגה צחוק ליום כיף תיצור קירבה פתיחות ואנרגיה טובה בקבוצה אז מדי פעם שבא לכם לקחת פסק זמן מהחיים המלחיצים שיש לנו פה במדינה אז תחשבו על משהו מגבש משהו כיפי מלא שמחה וצחוק.
יוגה צחוק לגיבוש ליום כייף יגבש וישבור את השיגרה ויפוגג את הלחץ המתח ואולי כעסים שאתם נמצאים בהם ויעשה שינוי בכל האוירה בעבודה במשפחה. אז זהו הגיע הזמן לצחוק ולהנות.

להזמנת סדנת צחוק ליום כיף התקשרו עכשיו   0508785705