יוגה צחוק

יוגה צחוק

יוגה צחוק למה? אתם נמצאים בלחץ ומתח מתמיד? חיי השגרה מקשים עליכם? צאו מהלחצים מהמתח והעצבות על ידי השתתפות ביוגה צחוקיוגה צחוק של שלמה צחוק מאפשרת לכם להשתחרר ממועקות ולחצים, עוזרת לכם לבריאות הנפשית והגופנית וגורמת לכם להיות אופטימיים יותר וגם להרזות בסדנה תרזו כ 700 קלוריות. הפעלת יוגה צחוק מתאימה לכל אחד ומחברת אתכם לכל המשתתפים האחרים יוצרת שיתוף פעולה קירבה פתיחות, מיצרת מוטיבציה אצל כל המשתתפים משחררת מתח לחץ וכעסים.

השינוי שלכם מתחיל כאן ועכשיו – השתתפו בסדנת יוגה צחוק של שלמה ותגרמו לשינוי החיובי שאתם כל כך מצפים לו.

יוגה צחוק היא סדנת צחוק מיוחדת המיועדת לכל אחד ומתאימה להפקת כל אירוע שאתם מתכננים וכוללת ערבי גיבוש, ערבי כיף, ימי כיף, ימי הולדת וכל מסיבה או אירוע המיועד לגיבוש, לשחרור ולכיף.

יוגה צחוק לגיבוש

יוגה צחוק היא הפעלה שמיועדת לכל אחד שמעוניין ליהנות לשמוח וליצור גיבוש, גיבוש בעבודה, גיבוש בחברה, גיבוש במשפחה, גיבוש לבני נוער סדנת יוגה צחוק גורמת לחיבור בין אנשים ועוזרת להם להשתחרר ולהרגיש בנוח אחד עם השני. סדנת יוגה צחוק יוצרות פתיחות ושמחת חיים ואפקטיביות גם בחיי היום יום שלנו וגם בעבודה. אם אתם מרגישים שזהו המצב והאוירה בבית בעבודה וקבוצה שאנו נמצאים קשה ולא נעים להיות ביחד ומרגישים שחייבים לשחרר את כל הכעסים המתח הלחץ והאוירה הלא נעימה שקימת ואת כל הכעסים והקיטור ואומרים לעצמכם שאנחנו זקוקים לעשות משהו דחוף אז סדנת יוגה צחוק תעשה לכם את השינוי. אחרי הסדנה תראו שינוי בהתנהגות של האנשים יהיה יותר כיף להיות ביחד ויותר כבוד אחד לשני ואוירה יותר נעימה בבית בעבודה ובקבוצה שאתם נמצאים לכן על תחכו וצרו את השינוי שאתם כל כך רוצים לראות והזמינו סדנת יוגה צחוק עכשיו.

השינוי בסדנת יוגה צחוק

על פי מחקרים על היתרונות של יוגה צחוק – וסדנאות צחוק שבוצעו הוסקה המסקנה שיוגה צחוק מעלה את תפוקת העבודה והמכירות ב 30% מסקנה נוספת היא שדקה של צחוק שווה ל 10 דקות של נסיעה באופני כושר, והשתתפות בסדנת  יוגה צחוק של שלמה צחוק גורמת להרזיה של כ – 700 קלוריות, יוגה צחוק עושה שינוי גדול לכל אדם שיקח את הכלים שנלמד בסדנה וישתמש בזה בחיו במשפחה בעבודה האדם יקבל המון אנרגיה התלהבות והמון מוטיבציה לחיים והכי חשוב זה שהוא יצור שימחת חיים בחיו וישפיע בכך גם על כל הסובבים אותו.

יוגה צחוק יוצרת שינוי חיובי לחיים

עכשיו זה הזמן לעשות סדנת יוגה צחוק לגיבוש וליצור שינוי חיובי לחיים ולהחזיר את השמחה והצחוק שנסיבות החיים גרמו לנו להדחיק. תשאלו את עצמכם: את מי אני אוהב והייתי רוצה לשמח בחיי? מי הייתי רוצה לראות היום שמח ומאושר עם חיוך על פניו? את מי מהאנשים היקרים לי לא ראיתי צוחק במשך המון זמן? יוגה צחוק זו הסדנה שתעשה את השינוי שאתם כל כך מחכים לו. סדנאות יוגה צחוק שאני עושה היא אחת המתנות הטובות ביותר שאפשר לתת למישהו אהוב למישהו שיקר לכם למישהו שאתם רוצים להשפיע על חיוו ולראות חוזר לחייך. מה יותר טוב מלהחזיר למישהו חיוך צחוק ושמחת חיים על ידי השתתפות בסדנאות יוגה צחוק כל אחד יכול להחזיר לעצמו ולאנשים שהוא אוהב את השמחה ולשנות את האוירה בבית בעבודה .

להזמנת סדנת יוגה צחוק
התקשרו עכשיו לשלמה 050-8785705