יוגה צחוק לנוער בתנועת נוער

יוגה צחוק לנוער בתנועת נוער

למה לעשות סדנת יוגה צחוק לנוער? כי סדנת יוגה צחוק לנוער בתנועות הנוער תעשה שינוי גדול בהתנהגות של הנוער ותלמד אותם דרך צחוק לכבד אחד את השני תשחרר את כל הלחץ והמתח מהשגרה השוחקת ותיצור גיבוש ומוטיבציה . מומלץ מאוד לעשות סדנת יוגה צחוק בתנועות נוער. ואני עושה את סדנת צחוק לכל חניכי תנועות הנוער השונות. סדנת צחוק לנוער היא הפעלת צחוק חווייתית, אקטיבית, חברתית, מצחיקה שמשחררת אתכם ממתחים, לחצים וכעסים. סדנאות צחוק – סדנאות יוגה צחוק אלו הפעלות צחוק הגורמות גיבוש, שמחה, אהבה, קרבה, מעלות את המוטיבציה וההתלהבות בחיים דבר שתוכלו לנצל להכפלת כמות החניכים בשבט שלכם, להזזת פרויקטים, להצלחה בבחינות, הוצאת רשיון נהיגה ודברים נוספים רבים אחרים. סדנת צחוק יכולה להיות מתנת יום הולדת לאחד מהחברים והחברות שלכם. אני מזמין אתכם לתת לעצמכם מתנת יום הולדת או לתת לאנשים שאתם אוהבים מתנת יום הולדת מיוחדת מעצימה ומשחררת.גם סדנה משותפת להורים וילדים.

יוגה צחוק לתנועות הנוער

אני עושה סדנת יוגה צחוק לנוער כדי ליצור גיבוש בין כל החניכים בכל תנועות הנוער לצופים , הנוער העובד והלומד, תנועת מכבי הצעיר, השומר הצעיר, תנועת בני המושבים , ולכל בני בנוער הלבושים בתלבושת אחידה, ונפגשים ב”סניף” או ב”קן” פעמיים בשבוע לפעילויות  חברתיות, ולטיולים. אחרי שתעשו סדנת יוגה צחוק לגיבוש אתם תראו שינוי גדול בבני הנוער מבחינת שיתוף הפעולה והגיבוש.
אני עושה סדנאות צחוק לנוער בכל הארץ ובכל מקום שתבקשו שהגיע אני עובד עם כל תנועות הנוער. ואם תרצו תוכלו לקבל המלצות משבטים של תנועות נוער שעשיתי להם סדנת צחוק.

הזמינו עכשיו סדנת יוגה צחוק לנוער
התקשרו 0508785705