גיל הזהב

גיל הזהב - סדנת צחוק

למה סדנת צחוק לגיל הזהב? הגיל השלישי? גיל הזהב? כן, שמות אלו ניתנו לבני ה-65, משום שהם נמצאים כבר בגיל השלישי אחרי הילדות והבגרות. הם נקראים גם בני גיל הזהב, כי כל שנה ערכה יותר מזהב אבל, בכל זאת החבר’ה שלנו בני גיל הזהב קצת התעייפו, 65 שנים לא הולכות ברגל ופעמים רבות אנחנו פוגשים אותם מדוכאים, עצובים, בודדים חסרי חיוך.אז איך נחזיר לבני הגיל השלישי – בני גיל הזהב שמחה, צחוק, חיוך?

הוצאת הצחוק מהמשתתפים

באמצעות סדנת צחוק של שלמה צחוק, המומחה לטיפול במחלת הרצינות, שמטפל בה ביסודיות רבה נוצרת תחושה של שלווה ורוגע. בכל סדנאות הצחוק שלי אני מצליח לגרום לאנשים להוציא צחוק ולהשתחרר. אני שלמה צחוק שאני עצמי לא צחקתי כ- 30 שנה יכול להוציא צחוק מכל אחד כולל אנשים בוגרים ורציניים שלא צחקו הרבה זמן או שכחו לצחוק או נמצאים בעצב המון זמן כן גם בני גיל הזהב יכולים לצחוק ולהתמלאות בשמחה ואופטימיות . למה חשוב כל כך לצחוק? ובמיוחד בגיל השלישי, גיל הזהב?
כי נשיג המון שחרור מהכאב והדאגות ונכניס לחייהם המון שמחת חיים וצחוק.

גיבוש חברתי בעזרת הצחוק

באמצעות סדנאות צחוק מופעל הגוף כולו, חלים שינויים פיזיולוגיים, חלקי המוח פועלים, משתחררים רגשות מודחקים, מתמודדים עם סיטואציות מלחיצות ופחדים, מתגבשים חברתית, נראים צעירים יותר.החזרת צחוק, שמחה, חיות ובריאות לחייהם של בני גיל הזהב מהווה אתגר עבורי ואני רואה בה שליחות אמיתית.

 

סדנאות צחוק לגיל הזהב

התקשרו עכשיו לשלמה 050-8785705