אודות

אודות

אני שלמה, שלמה שטר או כמו שהיום כולם מכירים אותי – שלמה צחוק. מדוע בחרתי בצחוק? בגלל החיים….
נולדתי במרכז תל אביב , וגדלתי בתל אביב כבן יחיד לאב נכה ולאם חולה. חוויתי המון עצב, בדידות, תסכול, פחד וחרדה יום יומית כאשר אבא שלי היה יוצא ונכנס לבית החולים – הוא עבר 15 ניתוחים קשים מאוד והיה בהרבה מקרים בסכנת חיים. ואני כבן יחיד שטיפל בהוריו , הפכתי אדם רציני שצחק לעיתים מאוד רחוקות.

וכיום? אני שחייתי את חיי בעצב, תסכול ובלי צחוק, הפכתי להיות מנחה סדנת צחוק שמלמד יוגה צחוק ומראה לכל אחד שתוך 3-2 דקות הוא יכול להוציא מתוכו צחוק שהיה רדום בתוכו המון שנים. זכרו: לכל אחד יש בתוכו צחוק וכל אחד יכול לצחוק. ואם אני עשיתי זאת וחזרתי לצחוק, אז כל אחד יכול.

איך הגעתי לסדנת צחוק? השתתפתי עם חברים בערב גיבוש בהנחיית ד”ר אוטה לימנט שהביאה את שיטת יוגה צחוק לארץ – סדנת יוגה צחוק נתנה לי כמשתתף להרגיש שאני במרכז וחוויתי הרבה צחוק ושמחה שמעולם לא חוויתי לפנה זה, חוויתי המון אהבה, אופטימיות ,שמחה, שלווה – סדנת צחוק עבורי נהפכה לחגיגה של החיים וכל חיי השתנו בעקבות הסדנה. ואז בחרתי להיות מנחה סדנאות צחוק כתוצאה מכך – הוסמכתי להיות מנחה סדנאות צחוק – סדנאות יוגה צחוק על ידי בית הספר ללימוד סדנאות יוגה צחוק של ד”ר מדן קטריה ממציא שיטת – יוגה צחוק.

הסמכות שלי כמנחה

אני מנחה המון שנים מהמנחים ותיקים ביותר בארץ משנת 2006 ומאז אני ממשיך ללמוד, ולומד הרבה טכניקות שגורמות לשחרור התלהבות ושמחת חיים , אני מנחה עם המון ידע המון ניסיון התלהבות ושמחת חיים ויכולת לגעת באנשים הכי סקפטיים וציניים, ואני מעביר את כל זה לאנשים בסדנאות.

אני מנחה סדנאות צחוק – יוגה צחוק 
אני ליצן רפואי 
אני מנחה בדמיון מודרך 
אני מסטר ב NLP
אני מנחה סדנאות מדיטציה אקטיביות
אני מנחה הליכת מלאכים