סדנת צחוק, סדנת יוגה צחוק, יוגה צחוק, סדנאות צחוק

יוגה צחוק

יוגה צחוק

אתם נמצאים בחלץ מתמיד? חיי השגרה מקשים עליכם? - צאו מהלחצים והעצבות על ידי השתתפות ביוגה צחוק. יוגה צחוק של שלמה צחוק מאפשרת לכם להשתחרר ממועקות ולחצים, עוזרת לכם לבריאות הנפשית והגופנית וגורמת לכם להיות אופטימיים יותר. הפעלת יוגה צחוק מתאימה לכל אחד ומחברת אתכם למשתתפים אחרים.

השינוי שלכם מתחיל כאן ועכשיו – השתתפו ביוגה צחוק של שלמה ותגרמו לשינוי החיובי
0508785705

יוגה צחוק היא סדנת צחוק המיועדת לכל אחד ומתאימה להפקת כל אירוע שאתם מתכננים וכוללת ערבי גיבוש, ערבי כיף, ימי כיף, ימי הולדת וכל מסיבה או אירוע המיועד לגיבוש, לשחרור ולכיף. 

יוגה צחוק

יוגה צחוק היא הפעלה שמיועדת לכל אחד שמעוניין להינות וליצור גיבוש, סדנת יוגה צחוק גורמת לחיבור בין אנשים ועוזרת להם להשתחרר ולהרגיש בנוח. סדנת יוגה צחוק יוצרות פתיחות ושמחת חיים ואפקטיבית גם בחיי היום שלנו ובעבודה.

השינוי בסדנת יוגה צחוק

ע"פ מחקרים על סדנאות צחוק שבוצעו הוסקה המסקנה שיוגה צחוק מעלה את תפוקת העבודה ב 30% מסקנה נוספת היא שהשתתפות בסדנת יוגה צחוק של שלמה צחוק גורמת להרזיה של כ-700 קלוריות יוגה צחוק עושה שינוי גדול לאדם שיקח את הכלים שנלמד בסדנה וישתמש בזה במשפחה בעבודה האדם יקבל המון שימחה ומוטיבציה גדולה בחיים.

שינוי חיובי לחיים

תשאלו את עצמכם: את מי אני אוהב והייתי רוצה לשמח בחיי? מי הייתי רוצה לראות היום שמח ומאושר עם חיוך על פניו? את מי מהאנשים היקרים לי לא ראיתי צוחק במשך המון זמן? הסדנה שאני עושה היא אחת המתנות הטובות שאפשר לתת למישהו אהוב. מה יותר טוב מלהחזיר למישהו חיוך, צחוק ושמחה על ידי השתתפות ביוגה צחוק

להזמנת סדנת יוגה צחוק

שלמה צחוק 050-8785705

להזמנת סדנת צחוק סדנאות יוגה צחוק התקשרו שלמה 0508785705
 
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט - פתרונות אינטרנט,